Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 20.03.2019, 12:13
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
najbardziej wkurzające będzie jak w następnej kolejce

Górnik sklepie somsiadkę
Płock nawali Lubin
Korona zremisuje z Amiką
Pogoń zremisuje z Jagą

a my przegramy po jakimś durnym farfoclu z Legią......
Eee tam to nie byłby taki kulawy scenariusz. Praktycznie byśmy nie stracili dystansu, a mecz z teoretycznie najmocniejszym rywalem mielibyśmy już za sobą.

Mnie nic tak nie w....ia, jak te przerwy na kadrę...
Odpowiedz cytując