funkykoval napisał(a):

najbardziej wkurzające będzie jak w następnej kolejce
Górnik sklepie somsiadkę
Płock nawali Lubin
Korona zremisuje z Amiką
Pogoń zremisuje z Jagą
a my przegramy po jakimś durnym farfoclu z Legią......
|
Eee tam to nie byłby taki kulawy scenariusz. Praktycznie byśmy nie stracili dystansu, a mecz z teoretycznie najmocniejszym rywalem mielibyśmy już za sobą.
Mnie nic tak nie w....ia, jak te przerwy na kadrę...