Karherop napisał(a):

A pewnie, analizujcie sobie, z tym że jak to mówią: myślał indyk o niedzieli... tym bardziej że sam piszesz że uważasz że w 8 się nie znajdziemy. Możemy więc poanalizować rywali w europejskich pucharach, choć to niemożliwe 
.
|
Tylko, że tutaj nikt, żadnej drużyny nie analizuje. Po prostu wypisujemy możliwości co się może wydarzyć. Mimo, że uważam, że nie znajdziemy się w top 8 to jednak strata do 4 miejsca wynosi zaledwie 3 punkty, a więc dywagacja o tym że możemy się znaleźć na miejscu 4-8 (tak jak i Cracovia), to nie myślenie o tym czy będziemy się bić o fazę grupową Ligi Europy.
Tak jak piszesz 47 punktów to mur beton top 8. Myślę, że tak naprawdę wystarczy 44 punkty, być może 43, ale 42 to będzie już za mało.
Moje odczucia są takie: wszędzie możemy zdobyć punkty, ale w Sosnowcu na bank przejebiemy
