Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 20.03.2019, 09:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A pewnie, analizujcie sobie, z tym że jak to mówią: myślał indyk o niedzieli... tym bardziej że sam piszesz że uważasz że w 8 się nie znajdziemy. Możemy więc poanalizować rywali w europejskich pucharach, choć to niemożliwe



Zaczynając się zastanawiać ile punktów nam gwarantuje awans do 8 zakładając spotkania rywali to bezwzględnie 9 punktów daje nam awans bez oglądania na rywali:
Kod:
		        27	28	29	30	
Pogoń           41	3	0	3	3	50
Jaga  	        40	0	3	3	0	46
Lech 	        39	0	3	3	3	48
cracovia    	39	3	3	3	3	51
Korona 	        39	3	0	3	3	48
Wisła 	        38	3	3	3	0	47
Zagłębie        37	3	3	0	3	46
Założyłem że wszyscy wygrywają swoje spotkania a w starciu rywali bezpośrednich do awansu wygrywa jedna drużyna (gospodarz), nawet gdyby padły w tych spotkaniach remisy to matemtycznie nie ma szans aby 9 pkt nie dało nam awansu.

Oczywiście wariant samych zwycięstw jest mało prawdopodobny, tym bardziej że wiele zespołów mierzy się z obecnym top3 (Piast, Legia, Lechia) w tym niestety my. I tutaj niestety wychodzi nasz bardzo trudny terminarz. Wg mnie również najtrudniejszy ze wszystkich pozostałych zespołów.
Tak spojrzalem na to - i z tego wynika, ze nawet 9ptk nie dam GWARANCJI awansu do 8. Zamien tylko jeden wynik - Jaga wygrywa z Pogonia w Szczecinie. Ma 49 ptk, Pogon 47, tyle co my, ale Pogon wygrala z nami oba mecze... wiec by mowic o matematycznych gwarancjach potrzebujemy 10ptk....
Odpowiedz cytując