Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 20.03.2019, 09:25
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Temat to ZABAWA statystyką. A więc można się pobawić, trochę pogdybać co się może stać. Ja sam pisałem, i dalej uważam, że w tej 8 się nie znajdziemy, ale nie jest to niemożliwe i szanse są dosyć spore po tych dwóch zwycięstwach. Jeśli wam przeszkadza, że się o tym tutaj pisze to w takim razie po co jest ten temat?
A pewnie, analizujcie sobie, z tym że jak to mówią: myślał indyk o niedzieli... tym bardziej że sam piszesz że uważasz że w 8 się nie znajdziemy. Możemy więc poanalizować rywali w europejskich pucharach, choć to niemożliwe

Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
O ewentualnej gornej 8 zdecyduja 2 mecze. Ten w Sosnowcu i ten w Lubinie. Jesli przegramy z Legia tragedii nie bedzie, bo sa 2 inne mecze druzyn zainteresowanych - Amici z Korona i Pogoni z Jaga jesli dobrze pamietam. Wiec do kogos, a moze nawet i do wszystkich, dystansu nie stracimy. Natomiast mecz z Sosnowcem to juz bedzie z kategorii byc albo nie byc. Cos jak z finalem pucharu, z tym, ze tam nie ma prawa byc nawet remisu, 3 ptk to warunek sine qua non gornej 8. Potem prawdopodobnie przydalby sie punkcik u siebie z Piastem i kolejny mecz o wszystko z bezposrednim rywalem - znowu z Zaglebiem jak w poprzednich latach. Znow 3 ptk absolutny mus. 6 ptk zdobyc musimy i wtedy w zaleznosci o innych wynikow moze sie uda, moze nie, 7 ptk mysle gwarantuje nam gorna 8.
Zaczynając się zastanawiać ile punktów nam gwarantuje awans do 8 zakładając spotkania rywali to bezwzględnie 9 punktów daje nam awans bez oglądania na rywali:
Kod:
		        27	28	29	30	
Pogoń           41	3	0	3	3	50
Jaga  	        40	0	3	3	0	46
Lech 	        39	0	3	3	3	48
cracovia    	39	3	3	3	3	51
Korona 	        39	3	0	3	3	48
Wisła 	        38	3	3	3	0	47
Zagłębie        37	3	3	0	3	46
Założyłem że wszyscy wygrywają swoje spotkania a w starciu rywali bezpośrednich do awansu wygrywa jedna drużyna (gospodarz), nawet gdyby padły w tych spotkaniach remisy to matemtycznie nie ma szans aby 9 pkt nie dało nam awansu.

Oczywiście wariant samych zwycięstw jest mało prawdopodobny, tym bardziej że wiele zespołów mierzy się z obecnym top3 (Piast, Legia, Lechia) w tym niestety my. I tutaj niestety wychodzi nasz bardzo trudny terminarz. Wg mnie również najtrudniejszy ze wszystkich pozostałych zespołów.
Odpowiedz cytując