Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 20.03.2019, 08:35
Ja nie widzę ogromnych powodów do narzekań na naszą grę obronną akurat w derbach.
Bramka na 3-1 - fatalna strata Savicevicia przy wyprowadzeniu (już 3 w ten sposób stracona bramka na wiosnę)
Bramka na 3-2 - przegrana główka po STG - błąd indywidualny ale trzeba oddać też perfekcyjne wykonanie.

Do momentu 86 minuty cracovia tak naprawdę stworzyła sobie dwie groźne akcje, a te wszystkie strzały w trybuny sobie odpuśćmy, bo wywoływały tylko śmiech.
Odpowiedz cytując