Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 19.03.2019, 17:35
Ogladnij sobie powtorki z meczow z Gornikiem, Lechia i Slaskiem. Gramy o wiele lepiej niz miesiac temu a wiadomo ze nasza obrona nie nalezy do topu tej ligi. Kazdy z nami bedzie mial okazje do strzelenia bramki, na szczescie rozkrecilismy sie na przodzie.
Odpowiedz cytując