szym_ek napisał(a):

|
Chorążka to w ogóle ciekawy przypadek. Niby talent ma ale po wypożyczeniu siedzi na ławce w III (!) ligowym Hutniku. Myślę, że po sezonie można się z nim śmiało żegnać.
|
W juniorach jeszcze można refleksem błyszczeć, ale w seniorach to wypada mieć już jakieś solidne warunki fizyczne.
Poza tym za.szybko chłopak uwierzył że za darmo dostanie miejsce w kadrze. Wielu już takich przerabialiśmy .
Osobiscie czuję ze z Brody może wyrosnąć dobry bramkarz, a to głównie dlatego że nikt na niego nie liczy, a teraz bedzie naszym zmiennikiem z szansa na debiut w ekstraklasie.