Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 19.03.2019, 15:54
Ja po obejrzeniu powtorki w telewizji musze przyznac, że ze stadionu wydawalo mi sie, ze mielismy wieksza przewagę. Ale to pewnie przez zaaferowanie dopingiem itp. W telewizji nie powiedzialbym, ze wygladalo to az tak dobrze.
Odpowiedz cytując