Arek95 napisał(a):

|
Patrząc na urazy Buchalika i Drzazgi których zmieniono ze względu na urazy, leżącego Burligi trzymającego się za kolano? po wślizgu na piłkę, dwa razy narzekającego na skurcze Savićevicia to bardzo dobrze zawodnikom zrobi przerwa dwu tygodniowa. Niech odpoczną, bo ostatnie tygodnie grali na na prawdę wysokich obrotach! Dajmy im chwilę a wrócą jeszcze silniejsi!
|
Hm, doceniam trzeźwy wgląd w naszą sytuację kadrową. Rzeczywiście trudno się nie zgodzić - przygotowania mieliśmy kompletnie szarpane, więc być może ta przerwa da nam trochę świeżości.
Choć mimo wszystko osobiście nie lubię tych przerw na reprezentację
