Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 19.03.2019, 13:53
@Karherop


Śpik (czyt. Gil) ostatnio się w miarę ogarnął i nie popełnia takich baboli jak wcześniej, natomiast Kwiatkowski u mnie jest na poziomie Jakubika i Przybyła - czyli okolice dna pod względem sędziowania

Kwiatkowskiego pamiętam z meczu w Niecieczy ostatecznie wygranego 3:2 ale co wtedy nam krwi napsuł to jego...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując