rasel1906 napisał(a):

H
Jak Boga kocham stojac na C nie slyszalem ich wcale dopiero jak strzelili kontatkowa to sie ozywili tyko ze to byla 93 minuta.
|
Ja również nie słyszałem, iż "dopingu", może przez pierwsze 15 minut dwa razy coś zabuczeli, potem dostali DWIE bramy i nastała cisza, TRZECIA brała i cisza totalna, nawet przy golu na 3:1 nie podnieśli dup, dopiero przy 3:2 znów raz burknęli.
Prezentacja pejsów jak zwykle żałosna, dziwiłem się jak tak liczna grupa może się tak ujowo prezentować - ZERO.
My z kolei praktycznie non stop doping, 25k vs 1.5k i oni twierdzą, że u nas było kiepsko bo nie było flag na płotach..I co z tego, a co to flagi dopingują? Żałosne twierdzenie, według nich w sezonach kiedy zdobywaliśmy MP a oni grali w 2 lidze to i tak on byli lepsi

DNO i SYF, ŻENADA.