Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 19.03.2019, 11:57
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
H
Jak Boga kocham stojac na C nie slyszalem ich wcale dopiero jak strzelili kontatkowa to sie ozywili tyko ze to byla 93 minuta.
Ja również nie słyszałem, iż "dopingu", może przez pierwsze 15 minut dwa razy coś zabuczeli, potem dostali DWIE bramy i nastała cisza, TRZECIA brała i cisza totalna, nawet przy golu na 3:1 nie podnieśli dup, dopiero przy 3:2 znów raz burknęli.

Prezentacja pejsów jak zwykle żałosna, dziwiłem się jak tak liczna grupa może się tak ujowo prezentować - ZERO.

My z kolei praktycznie non stop doping, 25k vs 1.5k i oni twierdzą, że u nas było kiepsko bo nie było flag na płotach..I co z tego, a co to flagi dopingują? Żałosne twierdzenie, według nich w sezonach kiedy zdobywaliśmy MP a oni grali w 2 lidze to i tak on byli lepsi DNO i SYF, ŻENADA.

Odpowiedz cytując