|
Co do Wasyla to jest gość który oprócz wiadomej kontuzji w życiu jeszcze dużo przeszedł. Mieszkałem na przeciwko jego bloku, nie chce pisać co tam wiem skoro sam Wasyl nie zdradza za wiele w wywiadach. On i Kuba to naprawde zachartowani w walce z życiem goście, Kuba oczywiście bardziej to nie podlega dyskusji. Pewnie dlatego się tak mało uśmiechają. Jeden i drugi osiągnęli w życiu tyle startując od zera że brakuje skali podziwu dla ich determinacji. Mam nadzieję ze jeszcze nie jeden sezon będę ich oglądał w naszej drużynie.
|