Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 19.03.2019, 11:32
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)

Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.
No pojechało ich tam trochę dlatego szansa na to, że któryś z cwelki złapie uraz jest wysoka. Majecki raczej nie będzie grał z nami, Kucharczyk nie wiadomo, ale ponoć zdąży. Na pewno dużym plusem będzie nieobecność tego kretyna Cafu bo gość im robił całą grę. Niestety wraca Remy, ale jest bez formy meczowej i ogrania dlatego szansa na jakieś błędy.
Odpowiedz cytując