szym_ek napisał(a):

Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)
Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.
|
No pojechało ich tam trochę dlatego szansa na to, że któryś z cwelki złapie uraz jest wysoka. Majecki raczej nie będzie grał z nami, Kucharczyk nie wiadomo, ale ponoć zdąży. Na pewno dużym plusem będzie nieobecność tego kretyna Cafu bo gość im robił całą grę. Niestety wraca Remy, ale jest bez formy meczowej i ogrania dlatego szansa na jakieś błędy.