piotek napisał(a):

|
Zdecydowanie się zgadzam. Szkoda jedynie, że to też więcej czasu na ogarnięcie się Legii.
|
Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)
Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.