Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 19.03.2019, 11:28
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie się zgadzam. Szkoda jedynie, że to też więcej czasu na ogarnięcie się Legii.
Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)

Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując