Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 19.03.2019, 10:35
enzo napisał(a):Wyświetl post
Powiem Wam, że aż żałuję przerwy na reprę, która nam wpadła teraz. Te dwa, a nawet trzy, ostatnie mecze to naprawdę było coś, na co człowiek chciałby patrzeć co tydzień.
Patrząc na urazy Buchalika i Drzazgi których zmieniono ze względu na urazy, leżącego Burligi trzymającego się za kolano? po wślizgu na piłkę, dwa razy narzekającego na skurcze Savićevicia to bardzo dobrze zawodnikom zrobi przerwa dwu tygodniowa. Niech odpoczną, bo ostatnie tygodnie grali na na prawdę wysokich obrotach! Dajmy im chwilę a wrócą jeszcze silniejsi!
Odpowiedz cytując