|
a co warte są w lidze gdzie każdy z każdym może wygrywać?czym to uwzględnia?takie wyliczanki to można robić w LaLiga ile spotkań Barca w sezonie wygrywa, to tak jakby po 7 zwycięstw parchatych passa nie miała się skończyć.staty to fatamorgana a szklaną kulę to masz pod deklem haha nie umiesz normalnie odpisać to trzymaj paluszki przy sobie.
|