donecki napisał(a):

Jarek Królewski bardzo optymistycznie o licencji. Pożyczka 4 milionów nigdy nie będzie próba naciagania klubu na większy zarobek przez naszych obecnych właścicieli. Nie są też skorzy sprzedać klub pierwszemu lepszemu inwestorowi. Mają plan na nowy sposób skautingu i zbierania danych o przyszłych piłkarzach Wisły.
Sprawą flag, pobicia i innych rzeczy Krolewski się nie zajmuje tylko ktoś inny. Na razie nie ma zmiany stanowiska w sprawie flag ale Jarek już się nauczył ich poszanowania.
Fajny wywiad na pewnej stronie od godziny dostępny
|
Jak czasem mi przeszkadzają pewne wypowiedzi czy zachowania Królewskiego, to tutaj musze go pochwalić, oglądałem tylko końcówke programu gdzie wypowiedział się na temat flag, i była to wyważona wypowiedź dająca lekki powiew nadziei na przyszłość że ta sprawa się rozwiąże.
Za końcówke pochwaliłem, a około 20 minuty brzmi to bardziej pesymistycznie, wątpie by się dogadali w tym sezonie, zarząd za bardzo boi się reakcji mediów.
http://www.sport.pl/pilka/7,65037,24...-zaczepki.html