Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20398
Stary 18.03.2019, 23:23
donecki napisał(a):Wyświetl post
Jarek Królewski bardzo optymistycznie o licencji. Pożyczka 4 milionów nigdy nie będzie próba naciagania klubu na większy zarobek przez naszych obecnych właścicieli. Nie są też skorzy sprzedać klub pierwszemu lepszemu inwestorowi. Mają plan na nowy sposób skautingu i zbierania danych o przyszłych piłkarzach Wisły.
Sprawą flag, pobicia i innych rzeczy Krolewski się nie zajmuje tylko ktoś inny. Na razie nie ma zmiany stanowiska w sprawie flag ale Jarek już się nauczył ich poszanowania.
Fajny wywiad na pewnej stronie od godziny dostępny
Jak czasem mi przeszkadzają pewne wypowiedzi czy zachowania Królewskiego, to tutaj musze go pochwalić, oglądałem tylko końcówke programu gdzie wypowiedział się na temat flag, i była to wyważona wypowiedź dająca lekki powiew nadziei na przyszłość że ta sprawa się rozwiąże.

Za końcówke pochwaliłem, a około 20 minuty brzmi to bardziej pesymistycznie, wątpie by się dogadali w tym sezonie, zarząd za bardzo boi się reakcji mediów.


http://www.sport.pl/pilka/7,65037,24...-zaczepki.html
Ostatnio edytowane przez Flinston : 19.03.2019 o godz. 00:09.
Odpowiedz cytując