Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20395
Stary 18.03.2019, 23:07
Jarek Królewski bardzo optymistycznie o licencji. Pożyczka 4 milionów nigdy nie będzie próba naciagania klubu na większy zarobek przez naszych obecnych właścicieli. Nie są też skorzy sprzedać klub pierwszemu lepszemu inwestorowi. Mają plan na nowy sposób skautingu i zbierania danych o przyszłych piłkarzach Wisły.
Sprawą flag, pobicia i innych rzeczy Krolewski się nie zajmuje tylko ktoś inny. Na razie nie ma zmiany stanowiska w sprawie flag ale Jarek już się nauczył ich poszanowania.
Fajny wywiad na pewnej stronie od godziny dostępny
Odpowiedz cytując