|
Jarek Królewski bardzo optymistycznie o licencji. Pożyczka 4 milionów nigdy nie będzie próba naciagania klubu na większy zarobek przez naszych obecnych właścicieli. Nie są też skorzy sprzedać klub pierwszemu lepszemu inwestorowi. Mają plan na nowy sposób skautingu i zbierania danych o przyszłych piłkarzach Wisły.
Sprawą flag, pobicia i innych rzeczy Krolewski się nie zajmuje tylko ktoś inny. Na razie nie ma zmiany stanowiska w sprawie flag ale Jarek już się nauczył ich poszanowania.
Fajny wywiad na pewnej stronie od godziny dostępny
|