LucjuszWielki napisał(a):

|
AHA - Zgade Bury zagrał świetnie! Zawsze ceniłem jego nieskoordynowane wejścia w pole karne z komicznym dryblingiem, co najlepsze Bury jak na obrońca ładuje jakieś tam bramki, w odróżnieniu np do Maćka Sadloka.
|
Sadlok też ładował, ale zrobili mu krzywdę, przestawiając go na środek.