TommyTSW napisał(a):

|
Piątek w jakimś wywiadzie śmiał się z parchatych pytany o przeskok z EK do SA, mówił że tam grał przy 2k haha
|
To fakt, widziałem nawet ten wywiad. Nic dodać nic ująć, od nich piłkarze UCIEKAJĄ bo taki syf w tym antypolskim klubie jest, UCIEKAJĄ jak najszybciej, a potem kpią vide Piątek, o którego istnieniu dowiedziałem się dopiero po 15 bramkach w Serie A....
U nas wracają ze łzami w oczach: Kosa, Broziu, Głowa, Cleber, Błaszczu i wielu innych.
Przysięgam nie moge nadziwić się, że Wasyl wiedząc, że będzie grał za darmo postanowił przyjść do nas i olać śmiechem kałuże, komunistyczny klub z prezesem ziomem stalina feee tpfuuu Historia godna ZAORANIA !