Sprawdzilem ti Legia grala ostatni raz w poniedzialek
1 grudnia 2014
Legia Warszawa 2-0 Cracovia 1 grudnia, 18:00 2014 (kibicow 12510)
To troche nieprawdopodobne (4.5 roku)
Mozna znalezc cos takiego
https://legionisci.com/news/71775_Le...iedzialki.html
ale te mecz jednak nie byly w poniedzialki chociaz Legia chciala
Jest 1 mecz rozgrany w poniedzialek
17.04.2017 (PN) godz. 15:30 â 29. kolejka â Legia Warszawa 0-0 Korona Kielce
I to jest poniedzialek. Ale poniedzialek wielkanocny. To chyba ciezko liczyc jako poniedzialek zwyczajny
W drugim komentarzu jest spis meczy Legii w poniedzialek i sie wszystko zgadza
http://weszlo.com/Trybuna/fani-prote...-poniedzialek/
i nikt nie zauwazyl, ze 17.04.2017 to byl poniedzialek wielkanocny
Wychodzi, ze Legia od 4.5 roku nie grala w poniedzialek zwyczajny