Warto zauwazyc jak zmienila sie nasza gra od meczu z Zabrzu poprzez Kielce i do wczoraj.To juz jest inny zespoł niz ten raptem sprzed miesiaca.
Kuba coraz lepszy,szybszy to jest profesor ,gra ,pokazuje kto gdzie,jak jest gorąco to wymusi faul zeby wybic przeciwinika z rytmu.Pilkarz -juz legenda.Na srodku dobry tez Basha wczoraj Vukan troche mniej widoczny ale bedzie z niego pozytek.
Dobrze tez Burliga ,on czesto ma tak ze wlozy ta noge tam gdzie potrzeba i tym samym wczoraj skasowal pare dobrych parchatych podań.
Fakt gdyby Kamil sie polozyl to bylby na 100% karny.
Generalnie jakby ktos nad nami czuwal od stycznia mam nadzieje,niewiem kto ale jest dobrze

szykuje sie piekna walka o 8 ,ciekawe w ile godzin pojda bilety na L.