Ogryzek napisał(a):

|
Też mam takie spostrzeżenia - Wojtkowski jakby nie miał ciągu na bramkę. Większość akcji spowalnia, boi się strzelać.
|
Wojtkowski popełnia masę złych wyborów i również ja nie jestem fanem jego talentu.
Przez epizod na ławce Bundesligi jego "wirtualna wartość" (tak to nazwijmy) jest bardzo wysoka, a myślę że wiele się nie pomylę jak powiem, że przydałoby mu się ogranie fizyczne w 1 lidze jak Drzazdze czy paru innym chłopakom wcześniej. To na pewno nie nastąpi ze względu na przepisy od nowego sezonu, ale w praktyce chłopak stoi w miejscu od 2 lat.
Wczoraj natomiast można żałować, że dobrze się nie wyłożył, bo był ewidentny karny na nim.