|
W tym miejscu warto wrzucić tabelę wiosny z uwzględnieniem tylko zespołów pozostających w grze o 8:
1. Zagłębie 13 pkt
2. cracovia 12 pkt
3. Pogoń Szczecin 10 pkt
4. WISŁA 9 pkt
5. Korona 8 pkt
6. Jaga 7 pkt
7. Lech 6 pkt
Do zdobycia było max 18 pkt.
Co warto powiedzieć, nikt z tej grupy sobie nie zapewni grupy mistrzowskiej po 27 kolejce. Dopiero w 28 kolejce jest to możliwe, aczkolwiek nie sądzę że tak się stanie.
|