|
Tak mówicie o słabości Jagi i Lecha... oni zdobyli tylko o 2 i 3 pkt mniej od nas na wiosnę... Myśmy też przejebali wiele meczów.
Mamy za to mecze z Piastem i Zagłębiem - które punktują najlepiej na wiosnę (15 i 13 pkt) oraz z Legią, z którą nie wygraliśmy u siebie od 2013 roku...
Mnie bardziej bolą takie frajersko stracone pkt z Sosnowcem, Płockiem czy Arką. Takie chujowe ekipy mają na nas punkty. Arka nawet 4.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 18.03.2019 o godz. 14:07.
|