Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.03.2019, 13:39
Wisła w obecnej formie jest lepsza od Jagiellonii i Lecha mimo słabszej kadry.



Po derbach mamy przerwę na prawie 2 tygodnie, jest czas się zregenerować, odświeżyć głowy i wyjść na Legię jak młode głodne wilki.


Po tym co zaczynamy grać to dobry wynik w meczu z L-ką wcale nie jest niemożliwy. Strasznie żal przegranego meczu z Pogonią, cała tabela i nasza sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.
Odpowiedz cytując