|
Wisła w obecnej formie jest lepsza od Jagiellonii i Lecha mimo słabszej kadry.
Po derbach mamy przerwę na prawie 2 tygodnie, jest czas się zregenerować, odświeżyć głowy i wyjść na Legię jak młode głodne wilki.
Po tym co zaczynamy grać to dobry wynik w meczu z L-ką wcale nie jest niemożliwy. Strasznie żal przegranego meczu z Pogonią, cała tabela i nasza sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.
|