Mecz dobry w naszym wykonaniu. Widać, że rozkręcamy się tak jak to było na początku rundy jesiennej. Szkoda tylko, że koncentracja zawiodła bo wtedy w końcówce mogło być już pozamiatane i te dwie bramki niewiele by zmieniły. Cieszy, że forma idzie w górę. Teraz pora pokazać Legii jak się gra w piłkę.
Fajnie.że przełamał się Kolar bo go to podbuduje trochę, fajnie wygląda gra środka pola i szczególnie gra Drzazgi, widać nie boi się pojedynków potrafi przytrzymać i rozegrać piłkę, nabiera pewności siebie z każdym meczem.
Co do Wojtkowskiego to chłopak chyba nie pasuje stylem gry do drużny. Dużo niepotrzebnych kiwek spowalniających grę, brak szybkich decyzji czy przeglądu pola. Tak ofensywny pomocnik nie gra.
Dzięki za gratulacje co do przewidzenia wyniku. Co wygrałem? Talon

Popatrzcie do tematu z meczu z Koroną jak typowałem strzelców bramek, farta ciąg dalszy
Ale najważniejsze KRAKÓW JEST NASZ!!!
