Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 18.03.2019, 12:20
Co do kary dla Legii
http://www.90minut.pl/news/293/news2...-Remy-ego.html

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na 1 mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.


Wiec moze byc ale nei musi zakaz wyjazdowy dla Legii
Odpowiedz cytując