|
4 mecze - bilans koniczny do osiągnięcia pierwszej ósemki to 2-0-2 lub 1:2:1 dla nas.
Najważniejsze nie przegrać z Legią. Inna sprawa że czuję że z Legią może być łatwiej niż z sosnowcem. Brak Remiego / Cafu / Kucharczyka i wsparcie trybun zrobi swoje.
|