Karherop napisał(a):

To mówienie życzeniowe...
I aktualna przerwa na kadrę przyniesie na pewno wstrząs w obu zespołach i wątpliwe przy przerżnęli wszystko do końca tym bardziej że... jeden mecz grają ze sobą.
Ostały się tylko 4 kolejki więc można pokusić się o coraz dokładniejszą anlizę spotkań do końca:
W grze:
Pogoń 41
Jaga 40
Lech 39
cracovia 39
Korona 39
-------------
Wisła 38
Zagłębie 37
Mecze decydujace o finalnym rozstawieniu:
(27 kolejka)
Górnik - cracovia
Korona- Lech
Wisła - Legia
Pogoń - Jagiellonia
Płock - Zagłebie
(28)
cracovia - Korona
Lech - Pogoń
Legia - Jaga
Zagłebie - Górnik
Sosnowiec - Wisła
(29)
Jaga- Sosnowiec
Korona - Zagłębie
Lechia - Lech
Miedz - cracovia
Pogoń - Arka
Wisła - Piast
(30)
Zagłebie - Wisła
cracovia - Lechia
Lech - Jaga
Legia - Pogoń
Piast - Korona
|
Wszystkiego do końca może nie przerżną, ale nie jest przypadkiem ich ostatnia seria. Obie drużyny wyglądają źle fizycznie na tle ligi, nie wiem czy uda im się to naprawić podczas przerwy.