TommyTSW napisał(a):

następne kolejki są bardzo ciekawie w pryzmacie naszej walki o TOP8, wszystko od nas zależy, jest jakaś granica błędu, mimo ciężkiego meczu za 2 tyg terminarz dla nas jest dobry.
Dlatego kupować karnety i stadion zapełniać a wszystko się zwróci w rundzie mistrzowskiej kolejne szlagiery być może też Derby.
|
Sprzedaż karnetów została zakończona, natomiast bilety na Legię to już od dzisiaj powinny (!!!) być w sprzedaży.
Te kilka tysiecy osób które się nie załapały na derby mają okazję się zrehabilitować.