bódyń napisał(a):

Probierz na zawsze w wislackich sercach Zaden trener nie mial tak wspanialej serii w derbach. Oby zostala potrzymana i oby byl dluzej trenerem.
Bral udzial w 5 meczach derbowych (1 raz jako trener Wisly, 4 x tamtych) i zawsze wygrywala Wisla.
|
Probierz dziękujemy, tylko tego wczoraj brakło!