|
Bije się w pierś - nie spodziewałem się aż tyle po Kubie. Ten facet jest fenomenalny. Wiedziałem, że mentalnie i wizerunkowo pociągnie Wisełkę ale tak dobrej dyspozycji czysto piłkarskiej po prostu się nie spodziewałem. Wspaniałe widowisko i oby takich więcej. Pełen stadion robi wrażenie. Wisła Pany!
|