czaro napisał(a):

|
Mam podobne zdanie. Burliga był dziś naszym najlepszym zawodnikiem, choć na moją ocenę pewnie wpływ ma jego ostatnia forma i mniejsze możliwości niż reprezentanci.
|
Bardzo dobry mecz, ale bramka na 3-1 to niestety jego strefa i zupełnie odpuszczone krycie.
Co nie zmienia faktu że dla mnie zawodnik pierwszej trójki za Kuba i na równi z Basha.