Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 18.03.2019, 08:04
Kolejne derby nasze i po raz kolejny probierz dostaje po dupie

Bury!!! Mamrot nie płakał jak sprzedawał? I jeszcze mu płacą.. heh.
Zejście Drzazgi i potem zdjęcie Kolara i zrobił się dramat z przodu... Nie było komu zagrywać, nie było komu tej piłki przytrzymać.

Buchal - aż mi go szkoda... dwa razy w tym sezonie wskakiwał do pierwszego składu i dwa razy sam się z niego wyrzucił.
Ogólnie: BRAWO PANOWIE PIŁKARZE (+sztab).

I na koniec:
Pleksa vs Pajace - zdecydowane zwycięstwo Pleksy
Odpowiedz cytując