Kolejne derby nasze i po raz kolejny probierz dostaje po dupie
Bury!!! Mamrot nie płakał jak sprzedawał? I jeszcze mu płacą.. heh.
Zejście Drzazgi i potem zdjęcie Kolara i zrobił się dramat z przodu... Nie było komu zagrywać, nie było komu tej piłki przytrzymać.
Buchal - aż mi go szkoda... dwa razy w tym sezonie wskakiwał do pierwszego składu i dwa razy sam się z niego wyrzucił.
Ogólnie: BRAWO PANOWIE PIŁKARZE (+sztab).
I na koniec:
Pleksa vs Pajace - zdecydowane zwycięstwo Pleksy
