Temat: Sektor X
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2019, 23:12
Jacy sentymentaliści... "zostawcie w spokoju"

Jak dla mnie X to ludzie nie miejsce. Tradycje trzeba pielęgnować i trzymać zasady a nie ją do grobu wrzucać.

Żyleta poszła za bramkę i to nie reklama żyletek tylko ludzie, którzy tworzą atmosfere na Legii. U nas zaś odwrotnie. X odeszło wraz z koparkami.

Ja zawsze nasz młyn nazywam X i będę go tak nazywał, bo X to jest dla mnie ludzie, atmosfera, klimat a nie miejsce, czy sentymenty.

To prawda, że czasy się zmieniają, ale to nie powód, żeby tradycje zakopywać do grobu. Gdybyśmy tak ze wszystkim robili, to wiele idei, wartości poszłoby w chu.j ale to nie o to chodzi

Może czas na nowe otwarcie z wielką pompą i szansa na coś mocnego, coś czego będzie zazdrościć cała kibicowska Polska, coś co przejdzie do historii i będzie wspominane przez lata.

Trzeba się na to otworzyć, potencjał jest niesamowity a X jako synomim wyznaczania nowych, wielkich standardów

Jestem za!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując