Szneka napisał(a):

|
Zaraz się okaże że trójka naszych poszła do Jagi a w tabeli będą za Nami
|
Realnie możemy przeskoczyć Jagiellonię i Lecha, co na początku rundy wydawało się SF. Nikt nie zaliczył tak gigantycznego zjazdu w tym sezonie jak oni. Obie drużyny człapią po murawie w jednostajnym tempie i dostają w czapę jak leci.