Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 17.03.2019, 22:44
Tak jak Jadczak ma obsesję na punkcie Wisły tak Wy macie na jego punkcie.

I co napisał po tym meczu? Pochwalił kibiców Wisły i zganił panienki.. i kto szuka dziury w całym?
Odpowiedz cytując