Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
140
17.03.2019, 21:55
@szneka
stratę zrobił nie Plewka tylko Savicevic. Zamiast kontry na 4-0 zrobiło się 3-1. Co nie zmienia faktu, że Vukan zagrał bardzo dobry mecz. Kolejny. Nasze brakujące ogniwo w drugiej linii.
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309