Leh71 napisał(a):

|
Nie Plewka, to był Savićević
|
mgła z piro przysłoniła mi obraz )
ogólnie mecz na plus ale zrobiliśmy to co pogoń w meczu z Nami- za szybko uwierzyliśmy że jest po meczu.
graliśmy swoje a raptem walka o życie.
Zawodnik meczu- Janusz Gol. Taki gracz u Nas i mamy rewelację w środku pola.