szym_ek napisał(a):

|
Czy ktoś bardziej zorientowany w świecie F1 może wyjaśnić dlaczego Williams odstaje AŻ tak bardzo? Rozumiem, że ktoś musi być ostatni ale o jest wręcz niepojęte, że różnica jest tak duża.
|
Zawalili na całej linii głownie przez opóźnienie z nowym bolidem, nie zdążyli na czas odpowiedzialny jest za to Paddy Lowe....Tutaj nawet Hamilton by nie pomógł jako kierowca...Po drugie zrobił się wilki burdel w teamie