Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#511
Stary 17.03.2019, 21:02
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś bardziej zorientowany w świecie F1 może wyjaśnić dlaczego Williams odstaje AŻ tak bardzo? Rozumiem, że ktoś musi być ostatni ale o jest wręcz niepojęte, że różnica jest tak duża.
Zawalili na całej linii głownie przez opóźnienie z nowym bolidem, nie zdążyli na czas odpowiedzialny jest za to Paddy Lowe....Tutaj nawet Hamilton by nie pomógł jako kierowca...Po drugie zrobił się wilki burdel w teamie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując