|
Siedliśmy na nich na początku i szybko 2 bramy padły. To pozwoliło nam na cofnięcie się i gra z kontry. Stąd cracovia miała optyczną przewagę. Po 3:0 już wgl na spokojnie do obrony. To zgubiło nas. Ważne, że zwycięstwo mimo nerwowej końcówki.
Podobało mi się jak walczyliśmy na boisku.
cracovia standardowo dla statystyk mnóstwo strzałów z dystansu i wrzutek stąd przewaga w strzałach.
Brawo Wisła
Wisła Pany!
|