Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 17.03.2019, 20:29
Super się mecz ułożył, kolejne Derby dla nas!


Niezdrowe emocje w końcówce.... normalnie myślałem, że mi pikawa wyskoczy... sami sobie byliśmy winni takiego stanu rzeczy niestety...


Było minęło, jest pięknie


Ktoś coś wie co z Krzyśkiem?
Odpowiedz cytując