Temat
:
Sektor X
Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
Od: 03.2017
Offline
#
7
17.03.2019, 17:42
I tak wszyscy by wymawiali jako sektor "iks"
semion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do semion
Znajdź inne posty napisane przez semion