botulum napisał(a):

|
Pojawiła się jakaś informacja, albo czy ktoś wie, jakie są szanse, że Balicki i Kumah będą na ławce? Jestem bardo ciekawy, kiedy zaczniemy ich wprowadzać i ogrywać.
|
Balicki nie wiadomo, Kumah wciąż bez pozwolenia na prace zatem nie może występować ani w pierwszej ani w CLJ