Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 17.03.2019, 15:03
botulum napisał(a):Wyświetl post
Pojawiła się jakaś informacja, albo czy ktoś wie, jakie są szanse, że Balicki i Kumah będą na ławce? Jestem bardo ciekawy, kiedy zaczniemy ich wprowadzać i ogrywać.
Balicki nie wiadomo, Kumah wciąż bez pozwolenia na prace zatem nie może występować ani w pierwszej ani w CLJ
Odpowiedz cytując