Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 17.03.2019, 14:51
botulum napisał(a):Wyświetl post
Pojawiła się jakaś informacja, albo czy ktoś wie, jakie są szanse, że Balicki i Kumah będą na ławce? Jestem bardo ciekawy, kiedy zaczniemy ich wprowadzać i ogrywać.
Jak sie beda nadawać to będą grać proste
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując