Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
Od: 12.2018
Offline
#
111
17.03.2019, 14:44
Pojawiła się jakaś informacja, albo czy ktoś wie, jakie są szanse, że Balicki i Kumah będą na ławce? Jestem bardo ciekawy, kiedy zaczniemy ich wprowadzać i ogrywać.
botulum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do botulum
Znajdź inne posty napisane przez botulum