Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20388
Stary 17.03.2019, 13:46
Coglin napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze rozwiń temat ekonomi tego wszystkiego jakbyś mógł. Tak dla ciemniaka który nie ogarnia monopoly.
W pierwszym zdaniu napisałem o tym. Większa ilośc pejsów + większa ilośc naszych na G (otwarcie sektorów) = zmniejszenie dystansu między nami a pejsami = zwiększone ryzyko dziwacznych zdarzeń typu: rzucanie deską od kibla, zapalniczkami, granatami, rakietami itd = możliwość burdy -- tego obecny zarząd nie chce i unika jak ognia(pisał o tym wielokrotnie).

Tak, więc ewentualna burda (np w ramach rewanżu za rakietnice) przyniesie WIĘCEJ strat (szczególnie PRowych i binarnych :]) niż zarobek z tych powiedzmy 2tysięcy biletów. Czyż to nie prosty rachunek ekonomiczny? Dlatego większość G jest zamknięta, dlatego pejsy mają tyle biletów.

Nie powiesz chyba, że dajesz 100% gwarancję na to, że nic się nie stanie - może nawet bufor zniknąć.

Dlatego pisałem, że dla mnie zrozumiałe jest dlaczego na G jest więcej wolnego miejsca niż sprzedanego.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.03.2019 o godz. 14:00.

Odpowiedz cytując