gigant napisał(a):

|
Tak mnie naszło po przeczytaniu posta któregoś z kolegów. Nie warto by było wrócić do starej tradycyjnej nazwy sektora? Sektor X, jak to pięknie brzmi. Niech będą A B X D itd... Zmienionoby herb, nazwę czy barwy byłaby wojna jakich mało. Zmieniono adres i nikt nie mówi R20 tylko R22. Wróćmy do historycznej nazwy i niech każdy dumnie mówi idę na dychę. Gdzie masz karnet? Na dziesiątce. Niech zniknie to jeb.ane C
|
LucjuszWielki napisał(a):

Nie chcą dopingowac to uj na ryło i tak ludzie będą śpiewać. Chodziłem na dawny sektor X, byłem zażenowany pokemoństwem, które se nazwe C obrało gwałcąc tradycję i co? I mam wyebane na jakiś zorganizowany doping, bo sami ludzie się zorganizują, jakbyście chodzili na mecze dłużej niż od 2011 roku to skumalibyście..
|
heh zwykle wzniecam pożar na tym forum
