Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 17.03.2019, 10:56
Czy ktoś bardziej zorientowany w świecie F1 może wyjaśnić dlaczego Williams odstaje AŻ tak bardzo? Rozumiem, że ktoś musi być ostatni ale o jest wręcz niepojęte, że różnica jest tak duża.
Odpowiedz cytując